НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Молодіжна збірна України - володар Antalya Cup ###

В понеділок, 26 січня, молодіжна збірна України завершила свої виступи на "Antalya Cup", що проходив в Туреччині. В останньому матчі, який і вирішував долю головного трофею, зійшлися молодіжні збірні України та Ірану, складені з футболістів 1993-1994 року народження.

Нагадаємо, що напередодні обидві збірні вже провели матчі проти третьої команди-учасниці турніру - збірної Албанії. В матчі-відкритті турніру команда Ірану переграла європейців з рахунком 2:1, українці ж виявились сильнішими, перемігши албанців з різницею в два м'ячі – 2:0.

Тож, саме очна зустріч мала виявити переможця турніру. Всі основні події матчу розгорнулися в першому таймі. Спочатку вперед вийшли українці – на 26 хвилині після швидкого розіграшу штрафного на власній половині поля, гол в один дотик з передачі Блізніченка провів Безбородько. Зазначимо, що це вже другий гол Дениса на цьому турнірі та третій на турецькому зборі.

Відігрались іранці досить швидко: на 29-ій хвилині українці сфолили у власній штрафній, за що арбітр призначив пенальті, і іранці свого шансу не змарнували. Більше ні в першому, ні в другому таймах голів глядачі так і не побачили, тож фінальний свисток арбітра зафіксував нічию. Таким чином, збірні України та Ірану набрали по чотири очки, але за кращою різницею забитих та пропущених м'-ячів переможцями турніру стали саме українці.

За побажанням організаторів було вирішено пробити також серію післяматчевих пенальті, в якій сильнішими стали іранці – 12:11. Наступний свій матч в рамках турецького збору команда України проведе проти збірної Узбекистану. Матч відбудеться 28 січня.

Україна U-21 – Іран U-21 – 1:1

Гол (Україна): Безбородько (23)

Україна: Бущан - Задерецький, Сваток (Азацький, 55), Дуць, Болденов (Філімонов, 83), Блізніченко, Безбородько (Хобленко, 55), Шишка (Фатєєв, 46), Данченко (Гемега, 55), Фаворов, Мігунов